Autor Wątek: Kot oblany olejem!!!  (Przeczytany 1630 razy)

Mastery

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
Kot oblany olejem!!!
« dnia: Czerwiec 02, 2014, 15:55:36 »
Co robić?! Dzisiaj mój kot strącił otwarty olej z szafki i wylał cały na siebie! Ma teraz strasznie poklejoną sierść, nie wiem czy mam go wykąpać w jakimś specjalnym szamponie czy co? Czy możliwe jest to, że kot całkiem straci sierść?! Proszę pilnie o poradę

Mela

  • Administrator
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
Odp: Kot oblany olejem!!!
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 02, 2014, 20:02:03 »
Wykąp kota BARDZO DOKŁADNIE. Musisz mocno poszorować gąbką, aby olej się poodklejał z sierści, co niestety może kota boleć. Zakup porządny szampon. Najlepiej na miejscu, nie przez internet, żeby jak najszybciej wykąpać kicię. Tylko Mastery pamiętaj - mocno.

Pelcia

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: Kot oblany olejem!!!
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 02, 2014, 20:05:13 »
A ja słyszałam żeby wykąpać w occie moja ciocia miała przypadek że jej kot caluśki się oblał olejem ani skrawka suchej sierści bo wydawało mu sie to fajne i tarzał się w porozlewanym oleju na ziemii no i umyła go tak porządnie w occie ale gąbką i mocno szorowała kot strasznie parskał ale pomogło polecam

Irma03

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
Odp: Kot oblany olejem!!!
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 09, 2014, 08:11:18 »
Hej,
pomysł Pelci jest całkiem dobry, ale nie jest zbyt praktyczny, jeżeli Twój kot ma zalaną olejem również głowę. Jeżeli głowa też jest w oleju, to radzę skorzystać raczej z rady Meli. Buźka
Pomagam na podstawie własnego doświadczenia - przeczytaniu wielu książek o kotach, oraz regularnego odwiedzania stron i for o kotach.
,,Bóg stworzył kota, żeby człowiek mógł głaskać tygrysa.''
Victor Hugo

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
wolodyjowskiego darzlubie nielegalnewyscigi norwegland yourlifetoday